Szkolimy pod Word Rzeszów oraz Przemyśl

Nasi kursanci mogą wybrać gdzie odbywać będzie się ich nauka jazdy oraz w którym mieście chcą zdawać egzamin. Uczymy jeździć w Rzeszowie, Przemyślu, oraz Jarosławiu. Do Rzeszowa dojeżdzamy autostradą aby jak najszybciej dostać się na trasę egzaminacyjną, dzięki czemu nauka jazdy odbywa się w większym stopniun po trasach egzaminacyjnych. Nie przeciągamy czasu szkolenia dojeżdzając po woli drogami lokalnymi.

szkoła jazdy w jarosławiu

Posiadamy samochody z manualną oraz automatyczną skrzynią biegów

Jeśli obawiasz się że nie poradzisz sobie ze zmianą biegów, możesz bez stresu przesiąść się do samochodu z automatyczną skrzynią. Nauka na automacie jest prostsza ponieważ nie jesteśmy zajęci obsługą lewarka, a więc więcej uwagi możemy poświęcić na inne czynności. Kurs jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów ułatwia także ruszanie pod górke, ponieważ takie auto nie cofnie nam się z góry, i nie ma potrzeby ruszania z hamulca ręcznego.

kurs na automacie

Szkolimy osoby niepełnosprawne

Posiadamy samochód przystosowany do szkolenia oraz egzaminowania osób niepełnosprawnych.

Przeszkoliliśmy już kilka takich osób zarówno z porażeniem czterokończynowym jak i z niedowładem dolnych kończyn. Osoby niepełnosprawne, które wybiorą kurs nauki jazdy w naszym ośrodku przystępują do egzaminu w Word-zie naszym samochodem, czyli zdają egzamin pojazdem którym uczyli sie jeździć.